Stěhování - Zimní a letní údržba

Potřebujete přestěhovat byt, kancelář či jiné prostory rychle, spolehlivě a levně? Lámete si hlavu s vyklizením sklepu, půdy nebo garáže? Koupili jste těžký, neskladný nábytek a nemáte jej jak odvézt a smontovat? Nebo se prostě stěhujete a nechcete nic řešit? Nic není problém pro Dexel Trans Moving&Maintenance. Naši pracovníci zajistí s nejvyšší opatrností vše od naložení, přepravy a vyložení nákladu až po jeho vynesení do vyšších pater a případné smontování. Naše prostorné dodávky zajistí dost místa a hlavně bezpečnou přepravu pro Váš nábytek. Veškerý přepravovaný náklad je vždy pojištěn proti poškození během stěhování – nepodlehněte podezřele levným nabídkám na stěhování! Pokud vyklízíte prostory, postaráme se také o bezpečnou likvidaci odpadů.
Máme dlouholeté zkušenosti se stěhováním, mezi naše největší akce patří například přestěhování Úřadu práce Liberec a fa. Syner do nové správní budovy S-Group.

Vlastníte zatravněný pozemek a nebaví Vás se o něj starat nebo prostě již nemáte čas? Postaráme se o jeho pravidelnou letní údržbu! Disponujeme různými druhy výkonných sekaček, kterými Vám budeme pravidelně sekat pozemek, aby vždy působil reprezentativně.

Máte parkoviště nebo příjezdovou cestu a nemáte vybavení na zimní odklízení sněhu? Nebo je Vaše služba pomalá a neflexibilní? Naši pracovníci se postarají i o zimní údržbu Vašich pozemků! Kdykoliv to bude třeba, odklidíme co nejdříve napadaný sníh pomocí našich fréz a multifunkčních vozíků. Vaše starosti se sněhem definitivně skončí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...