O nás

Profesionální liberecká společnost provozující vnitrostátní a mezinárodní autodopravu, a to jak nákladní, tak osobní. Náš vozový park umožňuje provozovat většinu různých druhů autodopravy. V návaznosti na dopravu zajišťujeme i montáže dovezeného zboží, údržbu Vaší infrastruktury a spoustu dalších doplňkových služeb.

 

Know How

Zkušenosti

V oblasti osobní a nákladní dopravy působíme již přes deset let. Během těchto let jsme získali velmi cenné originální know-how, díky kterému vynikáme maximální flexibilitou, spolehlivostí a profesionálním přístupem k zákazníkům. Náš tým Vám poskytne skutečné širokou škálu služeb ušitých na míru dle Vašich potřeb. Samozřejmostí jsou věrnostní bonusy a výhodné balíčky.

Naše působnost

Poskytujeme přepravu nákladu po České republice i do zahraničí, včetně možnosti expresní přepravy. V oblasti osobní dopravy nabízíme jak běžnou přepravu osob, tak hromadnou (mikrobusy, autobusy) i nadstandartní (limuzíny, luxusní automobily). K dopravě běžně poskytujeme i další návazné služby jako výnosy a montáže dovezeného zboží, sekání trávy a odklízení sněhu. Náš vozový park umíme přizpůsobit pro velké akce, jak jsou svatby, party nights, večírky, promo akce apod. přesně tak, jak si budete přát.

 

20150815_121147
DSC_6260
DSCN3525
DSCN3532
20150906_200118
20160112_211851
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...