Přeprava osob a zboží po Liberci - Mesík

Dexel Trans – Mesík , to je revoluce v cestování a přepravě kusových zásilek po Liberci a okolí.

Zavoláte-li si klasickou přepravní službu, čeká Vás obvykle buď protivný řidič nebo naopak až příliš dobře naladěný, který vám po celou dobu vaší cesty vypráví nezáživné historky. Již za nástup každopádně zaplatíte 29 Kč, za každý ujetý kilometr minimálně 26 Kč a za každou minutu čekání 5 Kč. Dopředu tak nikdy nevíte, kolik zaplatíte a na konci cesty můžete být velmi nemile překvapeni.

S Mesíkem víte vždy naprosto přesně, kolik zaplatíte díky našemu systému zón. Liberec a okolí jsme rozdělili na několik sektorů. Podle toho, ze kterého do kterého sektoru se potřebujete přepravit, takovou cenu zaplatíte a nemusíte se bát nemilého překvapení na konci trasy. Nečekají vás žádné další poplatky za nástup či čekání.

Mesík , to je také jasná volba, pokud potřebujete rychle a levně přepravit Vaší zásilku na kratší vzdálenost. V Liberci a okolí jsme díky našemu revolučnímu systému zón nejlevnější přepravní službou v Liberci.

Nezáleží odkud kam cestujete Vy nebo Vaše zásilka, ale pokud jsou oba body například na území města Liberce, vždy dopředu víte, že zaplatíte maximálně 150 Kč. Ale i do Chrastavy či Jablonce nad Nisou Vás převezeme mnohem levněji než klasická Taxi služba.

Naši řidiči se vždy řídí heslem „náš zákazník – náš pán“ a podle toho také vystupují. Nikdy k vám nepřijedou se špatnou náladou, pokud máte zavazadla, pomohou vám je uložit a vyložit z auta. Pomoc s těžšími zavazadly do domu / bytu je samozřejmostí.

Jste někde s vlastním vozem, pili jste nebo jste unavení a nechcete riskovat dopravní nehodu nebo ztrátu bodů či řidičského průkazu? V souvislosti s Mesíkem nabízíme odvoz kamkoliv po Liberci vaším vozem za pouhých 250 Kč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...